ما چراغ والیبال اصفهان را روشن می خواهیم


ایسنا/ اصفهان رئیس انجمن والیبال باشگاه سپاهان گفت: این باشگاه از سال 1401 رویکرد جدیدی را به رشته والیبال آغاز کرد که پیام خوبی برای ورزش و والیبال اصفهان دارد.

مهرداد سلطانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز تمرینات و تست گیری بازیکنان اصفهانی برای حضور در لیگ دسته اول والیبال کشور، اظهار کرد: در صورت تداوم و ادامه شرایط پیش بینی شده برای چندین سال متوالی شاهد حضور بازیکنان اصفهانی خواهیم بود. والیبالیست ها.” از استان اصفهان در رده های کشوری و لیگ های کشوری خوب خواهیم بود.

وی افزود: هدف بزرگ ما ایجاد تحولی اساسی در والیبال سپاهان برای استفاده از پتانسیل جوانان بومی استان اصفهان است و طبیعتا از کادری مجرب برای آماده سازی تیم های پایه، نوجوانان و جوانان برای ارائه یک تمرین قوی و آمادگی خوب استفاده می شود. بازی ها.” برای حضور در لیگ برتر آماده شوید.

سلطانی گفت: در سال اول تلاش می کنیم تا صعود کنیم اما روند صعود به لیگ برتر می تواند تا دو سال طول بکشد.

رئیس انجمن والیبال باشگاه سپاهان با گلایه از عدم برگزاری مسابقات خاطرنشان کرد: فعالیت والیبالیست ها در اصفهان کم است و مسابقات کشوری و لیگ با تمرینات اندکی برگزار شد و این امر باعث شد تا از بازیکنان به درستی تست نگرفته شود. به همین دلیل علاوه بر تمرینات اولیه و پایه لیگ، بازی های تدارکاتی دیگری را نیز برای حضور در بازی های رسمی و کسب اعتماد به نفس و اعتماد به نفس لازم در نظر می گیریم.

سلطانی درباره اولین تمرین سپاهانی ها توضیح داد: تا کنون 50 بازیکن در تمرینات استعدادیابی و انتخابی لیگ دسته برتر شرکت کرده اند که 18 نفر از آنها به عنوان فینالیست انتخاب می شوند تا بتوانیم میزبان مسابقات با تیم داخلی باشیم.

وی معیارهای اصلی انتخاب بازیکنان را یادآور شد: یکی از اهداف اصلی باشگاه بومی بودن بازیکنان است تا بتوانیم با هدایت و تمرین خوب تیمی منسجم را به لیگ برتر هدایت کنیم. علاوه بر این شرایط فنی و تاکتیکی بازیکنان و فیزیک آنها در هر پست ملاک مربیان است.

سلطانی ادامه داد: یکی دیگر از کارهای خوب در سطح پایه برگزاری جشنواره های ورزشی در سطح استان است که هزینه آن را باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پرداخت می کند. این رویداد هر ماه در شهرستان های استان اصفهان در رده های مینی نونهالان برگزار می شود تا پس از کشف استعدادها در تیم های پایه سپاهان حضور داشته باشند.

رئیس اتحادیه والیبال باشگاه سپاهان افزود: این روند در رده های سنی مختلف گام به گام ادامه دارد. والیبال ورزشی پرطرفدار است و علاقه مندان زیادی در مراکز مختلف در این رشته فعالیت می کنند که نشان از پتانسیل بالای آن در استان اصفهان دارد و با حمایت پیشکسوتان، هیئت استان و شرکت فولاد مبارکه والیبال را زنده نگه می داریم.

وی با اشاره به جایگاه خود در این تیم توضیح داد: در حال حاضر به عنوان مربی موقت تیم مشغول به کار هستم و در روزهای آینده تیم اصلی تیم مشخص خواهد شد. تمام تلاش ها برای داشتن کارمندان و بازیکنان بومی انجام می شود.

انتهای پیام


Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها