شورای فرهنگ عمومی به تهدید جنگ نرم می پردازد

ایسنا/ تهران رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه تهران گفت: اگر شورای تامین شهر مشکلات جدی امنیتی را حل کند، شورای فرهنگی عمومی مشکلات و تهدیدات جنگ نرم را حل خواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی دربانی شامگاه دوشنبه 29 خردادماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان تهران که در مدرسه علمیه امام صادق(ع) ورامین برگزار شد، گفت: عمومی است; زیرا می خواهد ظرفیت های مختلف را همسو کند و ظرفیت دستگاه های اجرایی را با همکاری ستاد در حل مشکلات منطقه محاسبه و استفاده کند.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین دغدغه های ائمه جمعه اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی است به همین دلیل یکی از ائمه جمعه عنوان کرد در صورت عدم اجرای مصوبات فرد مورد نظر را معرفی خواهد کرد. به قوه قضاییه.»

این مسئول بیان کرد: اگر به مسائل فرهنگی به درستی پرداخته شود و نقش فرهنگ عمومی جدی تری گرفته شود و بازسازی نقش فرهنگ عمومی در کشور در دستور کار قرار گیرد، بسیاری از دغدغه ها برطرف می شود.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران خاطرنشان کرد: در سال 1401 ائمه جمعه استان تهران 2 هزار برنامه طراحی و بیش از 300 موضوع را مطرح کردند تا بتوانند نقش راهبردی و رهبری خود را به درستی ایفا کنند.

انتهای پیام


Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها