خرید و لیست قیمت کمپرسور بیتزر ساخت آلمان

خرید و لیست ارزش کمپرسور بیتزر تولید آلمان
کمپرسور بیتزر

مطابق پیشنهاد بیتزر به جهت به کارگیری از روغن معدنی در ادامه کمپرسور سیلندر-پیستونی می بایست از روغن B5.2 بیتزر یا این که روغنی با ویسکوزیته حول و حوش 50 الی 55 سانتی استوک به کارگیری شود. مطابق مقررات ملی به طور آراسته سیکل را معاینه کنید.  Po st w as g ener​at ed  wi​th GSA C​onte nt Gener​at​or ​DE᠎MO .

کمپرسور بیتزر

حباب شیر انبساط را همانطور که در ادامه بالا تفسیر دیتا شده هست قرار دهید. سرمایه گذاری بیتزر در ادامه طراحی و ایجاد کمپرسورهای تازه با مصرف انرژی کاهش و ضریب تلاش بالاتر، رده همین کمپانی را در ادامه فی مابین بقیه ایجاد کنندگان کمپرسورهای برودتی، دست نیافتنی نموده است. Th is con​te nt has been wri​tt en  by GSA Cont​ent Ge ne᠎rator  DE​MO᠎!

سازش بالای همین کمپرسور ها با اشکال مبرد ها، صدا و لرزش ذیل آن، به کارگیری قطعات و تجهیزات داخلی مرتبه یک، قدمت طولانی و اثرگذار آن در ادامه شکل رسیدگی و خدمت به موقع آن، تمامی و تمامی از عوارض محبوبیت همین کمپرسور در ادامه بازار برودت جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

تغییر و تحول توالی مداد به جهت سیستمهایی با مدارهای مبرد چندگانه. به جهت کاربرد های دمای بالا و ذیل صفر درجه، اشکال چیلر های تراکمی و سیستم های تهویه مطبوع در ادامه سایز بزرگ، تونل انجماد و یخچال ها قابل به کارگیری می باشند.

اما همین نوع کمپرسور مهم وزن متعددی بوده، که جابجایی را نقص‌ می کنند. تغییر و تحول اول فیلتر سپس از 50 .. 100 ساعت فعالیت پیشنهاد می شود.

با تغییر و تحول در ادامه حجم سیلندر و شتاب حرکت پیستون و همینطور اقتدار سیمپیچ کمپرسور، می توان گنجایش و اقتدار کمپرسور را تغییر و تحول داد. به جهت همین منظور، الکتروموتور از شیوه کوپل مستقیم و یا این که اتصال به وسیله مبلغی و تسمه به کمپرسور کارگزاشتن شده و منجر حرکت میل لنگ و در ادامه غایت پیستون در ادامه درون سیلندر میشود.

کمپرسورها معمولاً با اقتدار اسمی الکتروموتور خویش مقایسه می‌شوند که به واحد اسب بخار ابلاغ میشود. در ادامه ادامه تصمیم بیتزر به جهت به دست آوردن سهم بیشتری از بازار کمپرسورهای تبریدی در ادامه سراسر دنیا، همین کمپانی در ادامه سال 1993 مبادرت به تأسیس سوله خویش در ادامه مملکت برزیل نمود.

در ادامه ابتدا، آغاز فعالیت کمپانی بیتزر طراحی و ایجاد اکسپنشن ولوهای ترموستاتیک جهت سیستمهای برودتی و تهویه مطبوع بود که در ادامه ادامه، در ادامه سال 1940 مبادرت به طراحی و ایجاد او‌لین کمپرسور برودتی خویش از گونه سیلندر پیستونی گونه گشوده نمود.

در ادامه سال 1950 کندانسورهای گونه پوسته لوله و رسیور را به محصولات خویش افزود. اشکال روغن در ادامه فصل 2 معین شده اند.

برای افرادی که هر نوع نگرانی در ادامه گزینه دقیقا چه جایی و همینطور هدایت در ادامه گزینه چگونگی به کارگیری از خرید کمپرسور پیستونی بیتزر سلام سرما ، شما ممکن است می توانید با ما‌درها در ادامه برگه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها