خرید و لیست قیمت کمپرسور بیتزر ساخت آلمان

خرید و لیست قیمت کمپرسور بیتزر ساخت آلمان
کمپرسور بیتزر

طبق توصیه بیتزر برای استفاده از روغن معدنی در کمپرسور سیلندر-پیستونی باید از روغن B5.2 بیتزر یا روغنی با ویسکوزیته حول و حوش 50 الی 55 سانتی استوک استفاده شود. طبق مقررات ملی بطور مرتب سیکل را معاینه کنید.  Po st w as g ener​at ed  wi​th GSA C​onte nt Gener​at​or ​DE᠎MO .

کمپرسور بیتزر

حباب شیر انبساط را همانطور که در بالا توضیح داده شده است قرار دهید. سرمایه گذاری بیتزر در طراحی و تولید کمپرسورهای جدید با مصرف انرژی کمتر و ضریب عملکرد بالاتر، جایگاه این شرکت را در بین سایر تولید کنندگان کمپرسورهای برودتی، دست نیافتنی نموده است. Th is con​te nt has been wri​tt en  by GSA Cont​ent Ge ne᠎rator  DE​MO᠎!

سازگاری بالای این کمپرسور ها با انواع مبرد ها، صدا و لرزش پایین آن، به کارگیری قطعات و تجهیزات داخلی درجه یک، عمر طولانی و مفید آن در صورت رسیدگی و سرویس به موقع آن، همه و همه از دلایل محبوبیت این کمپرسور در بازار برودت ایران به شمار می رود.

تغییر توالی خودکار برای سیستمهایی با مدارهای مبرد چندگانه. برای کاربرد های دمای بالا و پایین صفر درجه، انواع چیلر های تراکمی و سیستم های تهویه مطبوع در سایز بزرگ، تونل انجماد و سردخانه ها قابل استفاده می باشند.

البته این مدل کمپرسور دارای وزن زیادی بوده، که جابجایی را مشکل می کنند. تغییر اولیه فیلتر بعد از 50 .. 100 ساعت کار توصیه می شود.

با تغییر در حجم سیلندر و سرعت حرکت پیستون و همچنین توان سیمپیچ کمپرسور، میتوان ظرفیت و توان کمپرسور را تغییر داد. برای این منظور، الکتروموتور از طریق کوپل مستقیم و یا اتصال به وسیله پولی و تسمه به کمپرسور نصب شده و باعث حرکت میل لنگ و در نهایت پیستون در داخل سیلندر میشود.

کمپرسورها معمولا با توان اسمی الکتروموتور خود مقایسه میشوند که به واحد اسب بخار بیان میشود. در ادامه تصمیم بیتزر برای کسب سهم بیشتری از بازار کمپرسورهای تبریدی در سراسر دنیا، این شرکت در سال 1993 اقدام به تأسیس کارخانه خود در کشور برزیل نمود.

در ابتدا، شروع کار شرکت بیتزر طراحی و تولید اکسپنشن ولوهای ترموستاتیک جهت سیستمهای برودتی و تهویه مطبوع بود که در ادامه، در سال 1940 اقدام به طراحی و تولید اولین کمپرسور برودتی خود از نوع سیلندر پیستونی نوع باز نمود.

در سال 1950 کندانسورهای نوع پوسته لوله و رسیور را به محصولات خود افزود. انواع روغن در فصل 2 مشخص شده اند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خرید کمپرسور پیستونی بیتزر سلام سرما ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها