خانم محمدی: پرسپولیس رویایی نیست


یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این تیم رویایی بسته نیست.

حسن خان محمدی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط نقل و انتقالات پرسپولیس اظهار کرد: پرسپولیس از نظر نقل و انتقالات بازیکنان مسن را جذب کرده است. البته تیم فنی تلاش کرد تا بهترین نفرات را جذب کند و به نظر من جدای از مسائل فنی، قلب بودن در یک تیم خیلی مهمتر است. پرسپولیس باید بازیکنانی جذب کند که در طول فصل به تیم کمک کنند. از سوی دیگر، پس از جذب افراد مورد نظر تیم، راهنمایی آنها نیز مهم است.

وی افزود: افراد خوبی جذب شدند که در فوتبال ایران سرشناس هستند. تیم فنی باید سعی کند این افراد را به خوبی راهنمایی کند تا مشکلی پیش نیاید. این بازیکنان باید انگیزه داشته باشند و در کنار خود با بازیکنان جوان قرارداد ببندند تا تیمی متشکل از بازیکنان جوان و باتجربه تشکیل دهند.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره مشکلات پرسپولیس در خط حمله نیز گفت: فصل گذشته کاملا مشخص بود که این تیم به یک مهاجم خوب و درجه یک نیاز دارد، متاسفانه ما این مشکل را داریم و مهاجمان خوب در ایران بسیار کم هستند. در ضمن اگر مهاجم خارجی امضا می شود باید بازیکنی را در نظر بگیرند که در محوطه 18 قدم خوب کار کند و از موقعیت ها به خوبی استفاده کند.

محمدی درباره احتمال پیوستن کاسیانو مهاجم برزیلی به پرسپولیس گفت: سال ها پیش تجربه تلخی در این مورد داشتیم و مهاجمان خارجی که به پرسپولیس آمدند انتظارات را برآورده نکردند. کادرفنی باید در جذب بازیکنان خارجی برای جذب بازیکنان با کیفیت دقت کند.

او درباره اینکه پرسپولیس برای قهرمانی آسیا بسته می شود صحبت می کند؟ وی گفت: نمی توان گفت پرسپولیس یک تیم رویایی است. حفظ یک تیم رویایی بسیار دشوار است. اگر تیمی بازیکنان خوبی داشته باشد، مشکلات زیادی هم دارد. از یک طرف خوشحالیم و از طرف دیگر نگران این هستیم که تیم دچار حاشیه نشود.

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس درباره حواشی اخیر در جذب برخی بازیکنان و رقابت باشگاه ها در فصل نقل و انتقالات گفت: در همه جای دنیا رقابت وجود دارد و باشگاه ها باید برخی نکات اخلاقی را رعایت کنند تا بازیکنان حاشیه ایجاد نکنند. گاهی اوقات بازیکنی می خواهد به باشگاه برود، تصمیمش باید آزاد باشد و تحت فشار قرار نگیرد. باشگاه‌های سراسر جهان برای جذب بازیکنان با هم رقابت می‌کنند و باشگاهی که بیشترین پول را پرداخت می‌کند برنده می‌شود.

انتهای پیام


Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها