برش آهن با ۱۰ روش متفاوت و کاربردی که باید حتما بدانید دانشنامه و مقالات

برش آهن با ۱۰ رویه مختلف و کاربردی که می بایست صد رد صد بدانید دانشنامه و مقالات
برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر آهن, برش لیزر ورق آهن, برش آهن با لیزر, برش ورق آهن با لیزر

هر الکترود مهم کاربرد یگانه خویش هست و می بایست گزینه نیاز گزینه به کارگیری قرار گیرد. همین رویه به جهت هر گونه فلزی با هر ضخامتی کاربرد دارد. Th is data has be​en w​ri tt en  wi th t᠎he help ​of G SA Co᠎nten t  Ge​nerator DE᠎MO!

برش لیزر ورق آهن

همین کمپانی همواره به جهت تولید محصولات خویش از برگزیدگان و با میزان مرغوب بودن ترین مواد به کارگیری می نماید و آن ها را با ارزش زیاد مطلوب خیس از بقیه کمپانی های دیگر،به شکل تضمینی در ادامه اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

در ادامه همین رویه اشعه لیزر قطعه را به شکل خطی برش می دهد.

کِرف در ادامه برش لیزر آلومینیوم معمولاً به جهت گوشه های زیاد تیز است؛ همین خصوصیت قابلیت برش های پیچیده و دشوار خیس صفحه ها را آسان خواهد کرد.

خدمات برش لیزری ورق آهن

تلاش رویه برش تبخیری به این نوع هست که اشعه ی لیزر در ادامه یک نقطه متمرکز می شود، آنگاه آن نقطه ذوب شده و مواد مازاد تبخیر لیزر آهن خواهند شد. This  data has ​been do᠎ne with the help  of GSA Con te​nt ᠎Ge​nerato᠎r DEMO!

در ادامه همین روش، از اشعه لیزر به جهت آماده نمودن گرمای نهان جهت تبخیر مواد به کارگیری می شود. به تیتر نمونه، در ادامه برش مواد تیتانیومی 90 % انرژی حاصل از سوختن آزاد می شود، البته همین مقدار انرژی آزاد شده در ادامه مواد فولادی برش آهن با لیزر 60 % است.

به جهت ساماندهی مواد یا این که پرتو لیزر ایجاد شده از لیزر نوری و CNC (کنترل عددی رایانه) به کارگیری می شود. همین رویه یکی از از رویه های گرم و مدرن هست که مطمئنا به طور گسترده ای به کارگیری نمی برش ورق آهن با لیزر شود.

برش آهن با لیزر

در ادامه برشکاری با لیزر، ناهمواری های تولید شده بر روی مرحله ورق آهن و لبه آن زیاد اندک یا این که نزدیک به صفر است، از همین منش می اقتدار سپس از برش با لیزر فعالیت جوشکاری بر روی صفحه های آهنی را انجام داد.

برشکاری لیزری فلزات در ادامه رویه حکاکی اثر گذار خیس خویش را نشان دیتا است. در ادامه ایجاد ورق برشی با به کارگیری از رویه لیزر، اشعه لیزر در ادامه یک نقطه متمرکز شده و آن نقطه را ذوب می نماید و در ادامه ادامه، حوزه‌ برش خورده به وسیله یک جت گاز تمیز می شود.

برش ورق آهن با لیزر

به کارگیری از گاز اکسیژن در ادامه همین فرآیند، شتاب فعالیت را زیاد بالا می برد، البته فشار گاز های خنثی نظیر گاز آرگون نسبت به اکسیژن عمده است.

اگر شما همین نوشته را تحسین می کنید، مایلید داده ها بیشتری در ادامه گزینه خدمات برش لیزری ورق آهن بدست آورید به وب سایت ما‌درها مراجعه کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها