ایران با دست خالی توانست منطق خود را در سراسر جهان گسترش دهد


ایسنا/ چهارمحال و بختیاری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمن افسرده، پژمرده، سرگردان و ناتوان در یافتن راهی برای فرار است، اما ایران دست خالی توانست منطق خود را در سراسر جهان بگستراند و صف آرایی کند، شمشیر را بلند کرده است. و گفت.” در جهان.

سردار حسین سلامی 30 خردادماه در کنگره 11 هزار شهید جامعه عشایری کشور که به همت چهارمحال و بختیاری برگزار شد، با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بیش از 30 سال است که سفیر نجات انقلاب اسلامی هستند، گفت: امنیت، عزت و پیشرفت

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: معتقدم هر جامعه، قومیت و ملتی بازتاب طبیعتی است که در آن زندگی می کند، امروز چهارمحال و بختیاری محل زندگی یک جامعه عشایری از 26 استان کشور است که در قلب طبیعت رنگارنگ.»

وی افزود: عشایر لر، قشقایی، عرب، کرد، بلوچ، ترکمن و… اقوام از نقاط مختلف زمین انسان را به یاد آیه قرآن می اندازند، این عشایر با لباس های رنگارنگ و سنت های مختلف همه نماد وحدت هستند، عشایر رنگ طبیعت به خود گرفته اند و قله های بلند را صعود می کنند و سربلند و سرافراز هستند.

سلامی تاکید کرد: عشایر صلابت کوه ها و قله ها را آموخته اند و سینه های قطورشان آماده دفاع از نظام جمهوری اسلامی و آرمان های اسلام هستند. از خدا می خواهند، اما در زمین برای بهره مندی از نعمت های خدا تلاش می کنند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه عشایر همچون فطرت سخاوتمند هستند، افزود: این صفا و زیبایی درونی در لباس، غیرت در جهاد و مجاهدت و مقاومت آنان را در پیشگاه خداوند محبوب کرد.

وی افزود: عشق عشایر و مردم چهارمحال و بختیاری به ماه بنی هاشم(ع) مشهود است و نامگذاری تیپ قمر بنی هاشم در این ارادت مشهود است، شهدای طوایف مختلف الگوی غیرت هستند. و وفاداری قبایل کوهستانی با ایمان و وفاداری و ما به شما درود می فرستیم.

سلامی با بیان اینکه مقاومت ایران اسلامی در جنگ بزرگ جهانی به نفع جهان اسلام و کشور بود، تصریح کرد: نمی توان جامعه ای قوی داشت.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ایران پشتوانه ای جز خداوند متعال نداشت، آمریکایی ها به دنبال این هستند که ایران را عقب مانده، افسرده و نیازمند به بیگانگان نشان دهند و دستاوردهای مادی و معنوی کشورمان را به یغما ببرند، اما امام خمینی (ره) ایستاده است. محکم.” و استکبار را پس از جنگ تحمیلی از کشور بیرون کرد.

وی تاکید کرد: امروز پس از ارتحال امام خمینی (ره) و با دستان جانباز ایشان همچون حضرت ابوالفضل (ع) مقام معظم رهبری پرچم امام حسین (ع) و همچنین پرچم انقلاب اسلامی را به اهتزاز درآوردند. “

سلامی تاکید کرد: آیا ممکن است ۱۱ هزار شهید جامعه عشایری در کشور خفته باشند و عشایر غیور به راه خود ادامه ندهند؟

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه نتیجه مقاومت عشایر در مقابل طاغوت و دشمن بعثی در کشور مشهود است، گفت: عشایر تا امروز مقاومت کرده اند، دشمنان جمهوری اسلامی رو به زوال هستند. می بینیم که صهیونیست ها در حال افول هستند و آمریکایی ها هم هیچ دستاوردی ندارند.

وی تاکید کرد: تاریخ ایران اسلامی پر از پیروزی است اما دشمنان جمهوری اسلامی عقب نشینی نکرده و شاهد این دشمنی شبکه های تلویزیونی و شبکه های مجازی غربی هستند و امروز دشمن افسرده، پژمرده، سرگردان و ناتوان است. راهی برای فرار پیدا کرد، اما ایران با دست خالی توانست منطق خود را در سراسر جهان گسترش دهد و صف آرایی کند، شمشیر خود را به اهتزاز درآورد و حرف خود را در سراسر جهان پخش کند.

سلامی ادامه داد: ملت ایران در 44 سال گذشته سربلند و سربلند بوده است و امروز شاهد برگزاری مراسم بزرگداشت شهدا هستم، دشمن آمده است به مشتی خائن پناه برده و سخنان خود را بلند کرده و از دشمنان خود حمایت می کنند. فکر می کنند می توانند.” بر دل مردم ایران اسلامی مسلط باش، مردمی که صدها هزار شهید را به یاد دارند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: مردم ما همان مردمی هستند که آرزو دارند در روز عاشورا در خدمت امام حسین (ع) باشند و اهل بیت ایشان اسیر شوند و خائنان ملت ایران با یکدیگر یکی هستند. دشمن هستند و می خواهند جوانان کشور را سر راه ببرند.» اما ملت ایران از این توطئه آگاه است.

وی افزود: آرزوی ما فداکاری در پیشگاه ملت ایران است و این انقلاب پابرجاست و خواهد درخشید، شهادت مرگ نیست بلکه سرآغاز حیات جاویدان است و سرافرازی اسلام شهدا عروج و عروج به سوی خداوند خواهند بود.

سلامی با تاکید بر اینکه این ملت با شهادت زنده است، گفت: زندگی ملت با ایمان و شهادت ادامه دارد؛ در حالی که این امت با شهادت ادامه دارد. ما از شهدا کمک می گیریم و آنها واسطه لطف و رابطه ما با خدا هستند. تا آخر می مانیم و خسته نمی شویم، جهاد به ما جان و روح و نشاط می دهد.

فرمانده سپاه پاسداران گفت: سختی ها انسان را بزرگ می کند و قله ها بدون راه سخت فتح نمی شود، پس باید تلاش کرد و خانواده شهدا مانند شهدای مقام معظم رهبری مجاهد فی سبیل الله هستند.

انتهای پیام


Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها