از تعاملات درون مدارس غافل نشویم


ایسنا/ خراسان شمالی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید در تعاملات درون مدرسه ای سهل انگاری کرد و عنصر انسانی را در مدارس فراموش کرد.

محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی شب 22 تیرماه در دیدار با معاونین شورای آموزش و پرورش خراسان شمالی که وی گفت: قبل از سفر رئیس جمهور به استان، سرمایه گذاری در آموزش و پرورش تنها ساخت فیزیکی مدارس نیست. در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه نگاه آموزش محوری در مدارس باید تغییر کند ادامه داد: آموزش و پرورش باید به سمت مدارس مهارت محور و اشتغال محور حرکت کند.

پاکمهر با تاکید بر لزوم گسترش هنرستان ها افزود: کرونا آزمونی برای نظام آموزشی کشور بود که باید نقاط قوت و ضعف آن نظام بررسی شود.

نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش باید برای حفره آموزشی که ایجاد شده است به درستی برنامه ریزی شود.

پاکمهر با تاکید بر اینکه کرونا تغییرات اخلاقی و رفتاری جدی را برای دانش‌آموزان به همراه داشت، گفت: دنیای آموزش الکترونیکی به یکباره به روی دانش‌آموزان گشوده شد و دانش‌آموزان امروزی از نظر اخلاقی و رفتاری با دانش‌آموزان دو سال پیش تفاوت زیادی دارند.

انتهای پیام


Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها