آیا سرمربی آینده استقلال می تواند موفق باشد؟


یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال می گوید شرایط تیم های بزرگی مانند آبی ها تعیین می کند که آیا سرمربی آینده می تواند موفق شود یا خیر.

ایمان عالمی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت: بعد از پیروزی استقلال فکر می‌کردم شرایط خوبی داشته باشیم و موفقیت‌هایمان ادامه پیدا کند، اما بعد از پیروزی فرهاد مجیدی از استقلال جدا شد و شرایط این تیم در هاله ای از ابهام بود. استقلالی ها در حال انجام نقل و انتقالات بدون سرمربی هستند و چند روزی است که گفته می شود سرمربی استقلال مشخص می شود اما تا این لحظه وضعیت نامشخص است. از طرفی گفته می شود مدیرعامل استقلال می خواهد به فدراسیون برود و از طرفی بازیکنان هنوز تمدید نشده اند.

وی در پاسخ به این سوال که مربی خارجی برای استقلال موثرتر است یا مربی خارجی؟ وی گفت: با توجه به مسائل اقتصادی که برای فوتبال ایران وجود دارد، احتمالا گزینه داخلی بهتر است اما اگر شرایط برای حضور مربی خارجی فراهم شود، قطعا بهتر می شود. امیدوارم هر اتفاقی بیفتد، استقلال بتواند به قهرمانی هایش ادامه دهد.

عالمی در مورد وضعیت استقلال در نقل و انتقالات گفت: تا زمانی که سرمربی مشخص نشود، هر نقل و انتقالی که انجام شود همچنان جای سوال دارد. به هر حال مربی باید بتواند با نظر خود بازیکن جذب کند. اگر مربی خارجی به استقلال بیاید تیم را نمی شناسد و باید دستیارانی باشند که بتوانند به مربی کمک کنند. زمانی که سرمربی در تیم باشد، نقل و انتقالات بهتری انجام می شود و مربی باید بتواند با ابزار خود کار خود را پیش ببرد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان در پاسخ به این سوال که آیا با شرایط فعلی آبی ها می توانند در فصل آینده قهرمان لیگ برتر شوند؟ وی گفت: اگر بازیکنان فصل گذشته در تیم باشند و تمدید شوند اتفاقات خوبی در انتظار تیم است. استقلال باید هر چه زودتر مربی خود را مشخص کند. در استقلال و تیم های بزرگ شرایط مشخص می کند که یک مربی می تواند موفق باشد یا نه و باید فصل آینده مربی به تیم اضافه شود و باید دید چه اتفاقی می افتد.

انتهای پیام


Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین دیدگاه‌ها